تشریفات عروسی

 انتخاب تاج عروسیتان یکی از موارد تشریفات عروسی شما به حساب می آید و برای انتخاب آن ابتدا باید مدل لباس عروستان را انتخاب کرده باشید.

بعد از انتخاب لباس عروس نوبت به مدل موی شما می رسد.انتخاب کنید که می خواهید مدل موهایتان روز عروسی باز باشد یا بسته و سپس اقدام به خرید تاج کنید.

اگر لباس عروسی را انتخاب کرده اید که در آن مروارید بکار رفته می توانید تاجی را انتخاب کنید که مرواریدهای سفید و شیری روی آن بکار رفته باشد.

همچنین اگر روی لباس عروستان با شکوفه های سفید کار شده است می توانید از مزون لباس عروس خود نمونه ای از همان شکوفه ها تهیه کرده و از آنها به عنوان تاج در لابلای موهایتان در روز عروسی بکار ببرید.

سعی کنید مدل تاجی را که انتخاب میکنید مناسب فرم صورتتان باشد.در صورتیکه دارای پیشانی بلندی هستید می توانید تاج های کوتاه را برای روز عروسیتان انتخاب کنید.

تاج را با توجه به قد داماد انتخاب کنید.در صورتیکه با همسرتان اختلاف قد دارید و قد آقای داماد از شما بلندتر است می توانید از تاج بلند استفاده کنید و در صورتیکه عکس این قضیه است می توانید از شکوفه های ریز و درشت در لابلای موهایتان و یا پایین سرتان استفاده کنید.

اگر پارچه ی لباس عروس و مدل انتخابیتان شلوغ و بسیار کار شده است به شما پیشنهاد می کنیم که از تاج های نسبتا ساده استفاده کنید.

سعی کنید رنگ تاجی را که انتخاب می کنید با رنگ سرویس عروسیتان هماهنگ باشد.معمولا عروس خانم ها در این مورد انتخابشان سرویس طلای سفید و همچنین تاج سفید است.


کلمات کلیدی : , ,

نوشتن يک نظر

نام :*
رايانامه:
متن نظر:*
تصوير امنيتي:*